Hikayemiz

1997'de ilk Hatay Döner'i yapan Lavaş Center tescillenmiş markası ve lezzetiyle günden güne büyüyor ve en kolay ulaşabileceğiniz noktalarda sizlerle buluşuyor.
Daha Fazla

Başlangıcımız

Milattan Önce 300’lü yıllarda kurulan tarihi bir bölge olan Hatay’ın geleneksel lezzetleri herkes tarafından kabul görür. Osmanlı’nın petrol bulduğu ilk bölge olarak kayıtlara geçen bu tarihi lezzet başkentinden biz de 1997 yılında ilk Hatay Döner’i yaparak başladık bu işe.

TarihimizSıcak Gönderiyoruz

Tüm ürünlerimizi tazeliğinde ve ısısında gönderiyoruz.

En İyi Ustalar

Kendi yetiştirdiğimiz tecrübeli ustalarımızla yapıyoruz

Sipariş Kolaylığı

Şubelerimizden hem online hem de telefonla sipariş imkanı !


Lavaş Center

Restoranlarımız

Yemeğinizi rahatça yiyip rahatça vakit geçirebileceğiniz şubelerimiz sizler için uzman ekiplerce dizayn edilmiştir.

İlk restoranımızdan sonra herkesi doyurma amacıyla çıktığımız yolda kısa sürede birçok şubeye ulaştık. Türkiye’nin birçok noktasında bulunan şubelerimiz yıllardır en iyi kalitede ve lezzetli ürünleri sizlere sunmaktadır. Tek restoranla başladığımız bu yolda şu an 7 restoran ve günlük ortalama 10 bin müşteriye hizmet vermekteyiz.


Şubelerimiz


En İyi Lokasyonlar

En Kolay Ulaşım

Lavaş Center ilk şubesinde olduğu gibi diğer şubelerini de en merkezi ve sizin en kolay ulaşabileceğiniz yerlerden seçer.

Lavaş Center restoranlarını müşterilerimizin en kolay ulaşabileceği ve en merkezi noktalarda açmaktadır. Siz müşterilerimizin yemeklerini rahatça yiyebileceği keyifli bir ortam sunan Lavaş Center uzaktaki müşterilerini düşünerek adrese servisi tüm şubelerinde yoğun bir şekilde yapmaktadır. Çok yakında sosyal medya ve online sipariş sistemiyle de siz müşterilerimizin her an ulaşabileceği dev bir şube olacağız.


Şubelerimiz


TAZE & LEZZETLİ & DOYURUCU

Döner Anlayışını Değiştirdik

Lavaş Center’la bilinen döner anlayışını değiştirdik.

Hepimizin hatırladığı tatsız, tuzsuz, doyurmayan yemekte zorlandığımız dönerlerin dürümlerin devrini bitirdik. Lavaş Center yiyecekleri ve menüleriyle artık hem doyuyorsunuz hem de lezzetinden ve kalitesinden keyif alıyorsunuz.


Menümüz


Ekibimiz

Ustalarımızla Tanışın

Her şubemize gidip ustalarımızla tanışabilir yapılan ürünler hakkında bilgileri kendilerinden bizzat alabilirsiniz.

Lavaş Center ustaları bizzat firmanın içinden çıkmış çekirdekten yetişmiş bir lezzet ve kalite profesyonelleridir. Ustalarımız sizi doyurmadıkça rahat etmeyen İskenderun aile kültüründen gelmiş oldukları için bu işi aşkla yapmaktadırlar.PROFESYONELİZ

Lavaş Center profesyonel bir firmadır.

Lavaş Center her noktada her müşterisine en efektif çözümü sunmak için profesyonel bir şekilde çalışır.

Lavaş Center’ın kısa zamanda bu kadar büyümesinin sebebi siz müşterilerini her şeyden değerli ve önemli görmesidir. Son derece profesyonel sistemle işleyen Lavaş Center tüm ekibini kendi içinde yetiştirir ve kendi yetiştirmediği ustalarla çalışmaz. Sadece bugünü düşünmeyen Lavaş Center geçmişine saygılı günü kucaklayan ve geleceği planlayan profesyonel zincir restoranlar sistemidir.


Vizyon
100%

PLANLAMA
90%

BÜYÜME
80%

Bizimle ilgili merak ettikleriniz mi var ?Hizmetlerimiz

Ürünlerimizin yanında sizlere en iyi ve kaliteli servisi sunuyoruz. Geniş restoranlarımızda sizleri misafir ettiğimiz gibi online servisler ve sosyal medya hesaplarımızla da sizlerin hizmetindeyiz.


En iyi Hatay Döner


Cebinizi yakmayan döner !


MENÜMÜZÜ YÜKLEYİN